AKTUALNOŚCI

 
resizer
Wspieramy lokalną drużynę Potok Pszczółki

CZYTAJ DALEJ

resizer
Podsumowanie 27. edycji targów SMM

Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich – SMM 2018 dobiegły końca. W Hamburgu zaprezentowało się 2 289 wystawców z 69 krajów, w tym z Polski. Z naszą kamerą odwiedziliśmy polskie stoiska.

CZYTAJ DALEJ

resizer
ACTiV na Targach SMM w Hambugu (4-7.09.2018)

Tegoroczna edycja SMM będzie miała miejsce w dniach 4-7 września 2018 roku w Hamburgu.  Gorąco zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska, oznaczonego B5.207.

CZYTAJ DALEJ

resizer
Prace ACTIV na katamaranie Oceanograf

Gdyńska Stocznia Remontowej „Nauta" która wraz z konsorcjum z stocznią „Crist” , zbudowała katamaran naukowo-badawczy dla Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Jednostka dnia 24 czerwca 2016 oficjalnie otrzymała imię – Oceanograf. Firma Activ spółka z o.o. wykonała na katamaranie wszystkie prace wyposażeniowe pod tzw. klucz.

CZYTAJ DALEJ

resizer
Wydarzenie z Baltexpo 2017

11 września 2017 roku w ramach Międzynarodowych Targów Morskich Baltexpo 2017 w Gdańsku podpisano list intencyjny rozpoczynający prace nad utworzeniem konsorcjum firm zainteresowanych stworzeniem polskiego łańcucha dostaw dla projektu „W pełni wyposażonej podstacji transformatorowej na morskie farmy wiatrowe”. Ideą konsorcjum jest dostarczenie na rynek zaawansowanego technicznie, w pełni wyposażonego produktu.

CZYTAJ DALEJ

resizer
Activ pomaga w budowie największego na świecie statku żaglowego

Stocznia Brodosplit ze Splitu zatrudniła 34 pracowników z polskiej firmy Activ. Polacy pomagają w budowie największego na świecie statku żaglowego Flying Clipper.  Pracownicy stoczni Activ wykonują prace związane z dekoracją wnętrz jednostki: prace stolarskie w pomieszczeniach wspólnych dla pasażerów i załogi, a także przy cięciu i instalowaniu blach.

CZYTAJ DALEJ

ul. Bałtycka 4
83-032 Pszczółki, Polska
tel. + 48 58 692 05 23
fax: +48 58 692 80 22
e-mail: info@activship.com

NAPISZ DO NAS