AKTUALNOŚCI

Prace ACTIV na katamaranie Oceanograf

Gdyńska Stocznia Remontowej „Nauta” która wraz z konsorcjum z stocznią „Crist” , zbudowała katamaran naukowo-badawczy dla Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Jednostka dnia 24 czerwca 2016 oficjalnie otrzymała imię – Oceanograf. Firma Activ spółka z o.o. wykonała na katamaranie wszystkie prace wyposażeniowe pod tzw. klucz. Większość mebli została wyprodukowana w fabryce mebli w Pszczółkach przez spółkę Activ Meble.

Oceanograf to nowoczesna i bardzo innowacyjna jednostka pływająca pod polską banderą, która jest przeznaczona do interdyscyplinarnych badań Morza Bałtyckiego.

Na jednostce zostały zainstalowanie nowoczesne urządzenia , które umożliwiają prowadzenie badań batymetrycznych, chemicznych, geologicznych oraz dna morskiego. Ta nowoczesna jednostka pozwoli podnieść jakość prowadzonych badań.

Zarówno dla armatora jak i dla stoczni, jak i również dla naszej firmy Activ realizacja innowacyjnych, nowoczesnych pomysłów doskonali nas i dalszy rozwój biznesu morskiego.

POPRZEDNIE AKTUALNOŚCI
resizer

Wspieramy lokalną drużynę Potok Pszczółki

resizer

Podsumowanie 27. edycji targów SMM

Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich – SMM 2018 dobiegły końca. W Hamburgu zaprezentowało się 2 289 wystawców z 69 krajów, w tym z Polski. Z naszą kamerą odwiedziliśmy polskie stoiska.

resizer

ACTiV na Targach SMM w Hambugu (4-7.09.2018)

Tegoroczna edycja SMM będzie miała miejsce w dniach 4-7 września 2018 roku w Hamburgu.  Gorąco zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska, oznaczonego B5.207.

ul. Bałtycka 4
83-032 Pszczółki, Polska
tel. + 48 58 692 05 23
fax: +48 58 692 80 22
e-mail: info@activship.com

NAPISZ DO NAS