AKTUALNOŚCI

Prace ACTIV na katamaranie Oceanograf

Gdyńska Stocznia Remontowej „Nauta” która wraz z konsorcjum z stocznią „Crist” , zbudowała katamaran naukowo-badawczy dla Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Jednostka dnia 24 czerwca 2016 oficjalnie otrzymała imię – Oceanograf. Firma Activ spółka z o.o. wykonała na katamaranie wszystkie prace wyposażeniowe pod tzw. klucz. Większość mebli została wyprodukowana w fabryce mebli w Pszczółkach przez spółkę Activ Meble.

Oceanograf to nowoczesna i bardzo innowacyjna jednostka pływająca pod polską banderą, która jest przeznaczona do interdyscyplinarnych badań Morza Bałtyckiego.

Na jednostce zostały zainstalowanie nowoczesne urządzenia , które umożliwiają prowadzenie badań batymetrycznych, chemicznych, geologicznych oraz dna morskiego. Ta nowoczesna jednostka pozwoli podnieść jakość prowadzonych badań.

Zarówno dla armatora jak i dla stoczni, jak i również dla naszej firmy Activ realizacja innowacyjnych, nowoczesnych pomysłów doskonali nas i dalszy rozwój biznesu morskiego.

POPRZEDNIE AKTUALNOŚCI
resizer

Podsumowanie 27. edycji targów SMM

Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich – SMM 2018 dobiegły końca. W Hamburgu zaprezentowało się 2 289 wystawców z 69 krajów, w tym z Polski. Z naszą kamerą odwiedziliśmy polskie stoiska.

resizer

ACTiV na Targach SMM w Hambugu (4-7.09.2018)

Tegoroczna edycja SMM będzie miała miejsce w dniach 4-7 września 2018 roku w Hamburgu.  Gorąco zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska, oznaczonego B5.207.

resizer

Wydarzenie z Baltexpo 2017

11 września 2017 roku w ramach Międzynarodowych Targów Morskich Baltexpo 2017 w Gdańsku podpisano list intencyjny rozpoczynający prace nad utworzeniem konsorcjum firm zainteresowanych stworzeniem polskiego łańcucha dostaw dla projektu „W pełni wyposażonej podstacji transformatorowej na morskie farmy wiatrowe”. Ideą konsorcjum jest dostarczenie na rynek zaawansowanego technicznie, w pełni wyposażonego produktu.

ul. Bałtycka 4
83-032 Pszczółki, Polska
tel. + 48 58 692 05 23
fax: +48 58 692 80 22
e-mail: info@activship.com

NAPISZ DO NAS